امنیت سرمایه گذاری را باید تامین کنیم

[ad_1]مولاوردي:

 امنیت سرمایه گذاری را باید تامین کنیم

خبرگزاری شبستان: معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری با تاکید بر اینکه امنیت سرمایه گذاری را باید تامین کنیم، گفت: در این صورت خواهیم توانست در زمینه های تولید ملی، توسعه اقتصادی، گردشگری و اشتغالزایی قدم برداریم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از بیرجند، شهیندخت مولاوردی ظهر امروز (22 تیر) در بازدید از منطقه ویژه اقتصادی خراسان جنوبی اظهار داشت: گزارشات امیدبخشی در رابطه با میزان پیشرفت پروژه های دولت در این استان در اختیار ما قرار گرفت.

 

 

وی با بیان اینکه امیدواریم همه از ظرفیت منطقه ویژه اقتصادی در خراسان جنوبی به خوبی بهره مند شوند، گفت: بسیاری از استان ها آرزوی داشتن این ظرفیت را دارند؛ منطقه ویژه اقتصادی موتور محرکه توسعه اقتصادی پایدار استان خواهد بود.

 

 

معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری با توجه به اینکه منطقه ویژه اقتصادی می تواند سبب جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی شود، افزود: منطقه ویژه اقتصادی تاثیر بسیاری در توسعه استان دارد که باید به آن توجه شود.

 

 

مولاوردی با تاکید بر اینکه امنیت سرمایه گذاری را باید تامین کنیم، ادامه داد: در این صورت خواهیم توانست به اهداف و برنامه های مورد نظر خود برسیم و در زمینه های تولید ملی، توسعه اقتصادی، گردشگری و اشتغالزایی قدم بر داریم.

 

 

وی با اشاره به اینکه وجود سرمایه انسانی در استان برای توسعه اقتصادی بسیار حیاتی است، گفت: در خراسان جنوبی سرمایه انسانی خوبی وجود دارد و می توان با استفاده از سرمایه های فیزیکی، انسانی، خدادادی و منابع زیرزمینی استان در راستای توسعه پایدار قدم برداریم.

 

 

معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری با توجه به اینکه با شناخت درست وضعیت و مسائل و چالش های موجود برنامه هایی توسط دولت ارائه شده است، افزود: امیدواریم بتوانیم در تحقق رونق اقتصادی و خروج از رکود موفق باشیم تا به آن چه که در چشم انداز 20 ساله نظام وعده داده شده است دست یابیم.

 

 

مولاوردی در پایان اظهار کرد: برای توسعه اقتصادی نیاز به هماهنگی، همدلی و هم افزایی تمام قوا و ظرفیت های داخلی و خارجی داریم.

 

پایان پیام/404


ضمیمه :

کلید ‫واژه‌ها:

|

|

|

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *