بازدید خدایی از آموزشکده فنی‌وحرفه‌ای ولیعصر(عج)/ امسال سوالات کنکور آسانتر از سال گذشته است

[ad_1]

اخبار دانشگاهی را از «کانال اخبار دانشگاهی SNN.ir» دنبال کنید


 

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، ابراهیم خدایی، رئیس سازمان سنجش صبح امروز با حضور در آموزشکده فنی و حرفه ای ولیعصر(عج) تهران از روند برگزاری آزمون سراسری بازدید کرد. 


رئیس سازمان سنجش در جمع خبرنگاران با تاکید براینکه آزمون سراسری در 372 شهرستان و 23 کشور خارجی برگزار می شود، گفت: تمامی روند برگزاری آزمون در سلامت کامل انجام شده و امسال در بحث اجرایی، چالش استان های گرمسیر نظیر خوزستان و سیستان و بلوچستان را داشتیم؛ که با همکاری نیروی انتظامی و وزارت نیرو و هماهنگی انجام شده، مشکلاتی نظیر قطع برق را در استان هایی نظیر خوزستان و سیستان و بلوچستان نخواهیم داشت و در کنار مسائل حفاظتی و امنیتی، مهمترین مسئله برای ما همین چالش بود.


 


وی در ادامه بیان داشت: طبق روال، دو ساعت بعد از برگزاری آزمون، سوالات در سایت سازمان سنجش قرار می گیرد. امسال محتوای سوالات از سال گذشته آسانتر بوده است.


 


خدایی علت این امر را پایین بودن نمرات داوطلبین در سال های گذشته دانست و گفت: با بررسی های علمی متوجه شدیم که به علت سخت بودن آزمون، نمرات پایین خصوصا در رشته ریاضی داوطلبان کسب می کردند ؛ که برهمین اساس سوالات امسال به احتمال زیاد برای داوطلبین آسانتر خواهد بود .حال باید دید داوطلبان چه نظری دارند. 

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *