بعضی از رسانه ها در خصوص دولت به گونه ای رفتار می کنند که گویا به دولت آمریکا حمله می کنند

[ad_1]سرویس :

گیلان
-


زمان :  
۱۳۹۶/۴/۱۵ – ۱۳:۲۶
شناسه خبر :
۶۴۰۱۵۱

به گزارش خبرگزاری شبستان و به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان، آیت الله زین العابدین قربانی، نماینده ولی فقیه در گیلان در این دیدار ضمن خیر مقدم به دکتر لاریجانی از سفر به گیلان ابراز امیدواری کرد سفررئیس  مجلس همراه با برکات و مایه توسعه گیلان باشد.

 

وی در ادامه به حضور خود خدمت آیت‌الله بهجت در دو ماه و نیم قبل از رحلت ایشان اشاره کرد و افزود: از آیت‌الله بهجت درخواست سفارش و توصیه‌ای کردم و ایشان سه مرتبه فرمود؛ اعتدال، اعتدال، اعتدال و شما میانه‌روی و اعتدال را در زندگی قرار دهید.

 

عضومجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه متأسفانه کشور ما هر روز مواجه با حمله دو گروه به یکدیگر هستند افزود: بعضی از رسانه ها در نوشته های خود درباره دولت گویا به دولت آمریکا حمله می کنند و رفتارهایی می شود که مردم آسیب می بینند.

 

نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه سخنان حکمیانه دکتر لاریجانی در بین مجلس دولت و گروه‌های مختلف احزاب زبان زد است گفت: دکتر لاریجانی با مشی اعتدالی که دارند می تواند این اختلافات را کاهش دهند.

 

وی بر کاهش اختلاف‌ها در جامعه تاکید کرد و اظهارداشت: نیروها باید متمرکز بر رفع مشکلات، بیکاری و گرانی در جامعه شوند.

 

نماینده ولی فقیه در گیلان با قدردانی از همدلی و همراهی نمایندگان، استاندار گیلان و مسئولان استانی تصریح کرد: جذب سرمایه های خارجی برای استان بسیار حائز اهمیت است که خوشبختانه دکتر نجفی گام های اساسی در این خصوص برداشته است.

پایان پیام/84


ضمیمه :

کلید ‫واژه‌ها:

|

|

|

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *