روزانه ۶ کانون فرهنگی هنری مسجد در کشور راه اندازی می شود

[ad_1]سرویس :

مازندران
-


زمان :  
۱۳۹۶/۴/۱۵ – ۱۳:۱۵
شناسه خبر :
۶۴۰۱۴۷

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از ساری، حجت الاسلام حمیدرضا ارباب سلیمانی، دبیرستادعالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور امروز(15تیر) در گفت و گو با برنامه تلویزیونی در ارتباط با علت انتخاب روستای کارمزد برای برگزاری مراسم افتتاحیه طرح اوقات فراغت کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور اظهار کرد: این روستا شهدای زیادی را تقدیم انقلاب کردند.

 

وی با اشاره به پیشنه تاریخی این مردم، گفت: کانون فرهنگی هنری صراط فعالیت بسیاری مناسبی داشت و زمینه ای را فراهم کرد که خدمات این کانون در کل کشور معرفی شوند.

 

دبیر ستاد عالی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور خاطر نشان کرد: روزانه 6 کانون فرهنگی هنری در کشور ایجاد می‌شود و در حال حاضر 23 هزار کانون فرهنگی هنری درسطح کشور داریم.

 

وی با اعلام اینکه دشمنان بسیج، مساجد، روحانیون و کانون های مساجد را مزاحم خودشان می دانند، گفت: این موضوع در برنامه ویژه تلویزیونی رسانه ها غربی مطرح شد و باید تلاش کنیم که زمینه ناامیدی دشمنان را فراهم کنیم.

 

حجت الاسلام ارباب سلیمانی اضافه کرد:  در کنار برنامه طرح های  مذهبی برنامه های با نشاط گردشگری هم در دستور کار است و به گردشگری مذهبی در برنامه های اوقات فراغت هم توجه کردیم و قرار است در ماه آینده هزار نفر از فعالان کانون مساجد کشور به مشهد مقدس اعزام می شوند.

 

پایان پیام/286


ضمیمه :

کلید ‫واژه‌ها:

|

|

|

|

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *