پیش بینی ۱۴۵ مدرسه برای اسکان مسافران تابستانی در استان اصفهان

[ad_1]سرویس :

اصفهان
-


زمان :  
۱۳۹۶/۴/۱۵ – ۱۳:۵۵
شناسه خبر :
۶۴۰۱۰۹

محمد میرپور، معاون پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان با اشاره به آغاز طرح مسافرت های تابستانه و حضور مسافران در استان اصفهان به خبرنگار خبرگزاری شبستان در اصفهان گفت: پیش بینی و تمهیدات لازم برای اسکان مسافران صورت گرفته که کارکنان آموزش و پرورش و عموم مردم از این امکانات می توانند استفاده کنند.

 

وی افزود: 145 مدرسه با ظرفیت هزار و 300 کلاس برای اسکان مسافران تابستانی در استان اصفهان پیش بینی و آماده و امکانات رفاهی در این مدارس برای مسافران تامین شده است.

 

میرپور با اشاره به اینکه مدارس و کلاس های اسکان دو درجه تجیهز شده اند، اظهارداشت: 150 کلاس ویژه و مابقی از نوع الف است که امکانات رفاهی خوبی تا حد توان برای مسافران فراهم شده است.

 

وی با بیان اینکه سال گذشته بیش از 53 هزار خانوار در از امکانات اسکان مسافران برخوردار شدند تصریح کرد: استان اصفهان در ایام نوروز و اسکان تابستان در کیفیت خدمات ممتاز و پیشتاز بوده و همواره خدمات خوبی را عرضه کرده است.

 

معاون پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان افزود: فعالیت های فرهنگی در مدارس برای مسافران انجام می شود و 38 پایگاه اسکان در سراسر استان اصفهان تا 28 شهریورماه به مسافران خدمات اسکان ارائه می کنند.

 

پایان پیام/128


ضمیمه :

کلید ‫واژه‌ها:

|

|

|

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *